SP28 Zabrze

Zajęcia z wychowawcą w klasie 6a

linia-ruchomy-obrazek-0447

„Prezentujemy swoje zainteresowania i pasje” – zajęcia z wychowawcą w klasie VI a

Na zajęciach z wychowawcą uczniowie klasy VI a ćwiczyli umiejętność  wystąpień publicznych. Przygotowali w atrakcyjnej formie prezentację swoich zainteresowań i pasji.  Musieli zainteresować słuchaczy ciekawymi wypowiedziami i  umiejętnie wzmocnić przekaz słowny pokazem umiejętności: plastycznych, sportowych, tanecznych, technicznych, informatycznych i innych.Kacper Czapski przygotował  wystawę swoich interesujących prac plastycznych.   Filip Toporek i Kacper Nieswiec  zaprezentowali pokaz judo.  Adaś Nowaki i Dawid Przystaś popisywali się umiejętnościami piłkarskimi.   Paweł Foltin opowiadał o zainteresowaniach technicznych, konstrukcyjnych   i  demonstrował strzelanie do celu. Martyna Ziółkowska przygotowała prezentację multimedialną na temat  różnorodnych zainteresowań (zwierzęta, pływanie, narciarstwo).  Tancerki ze szkolnego zespołu „Galaxy Girls” (Marysia Klinke, Marzena Przystaś , Wiktoria Wróbel  i Nikola Soduś) pokazały ciekawy układ choreograficzny. Klasowy pokaz talentów dostarczył wszystkim wiele emocji. /Renata Urban – wychowawca  VI a/

linia-ruchomy-obrazek-0447