Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Prelekcja „Między nami kobietkami” – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Prelekcja „Między nami kobietkami”

linia-ruchomy-obrazek-0447

06.04 dziewczęta z klas szóstych wzięły udział w prelekcji poświęconej dojrzewaniu. Uczennice z zaciekawieniem słuchały wykładu i oglądały prezentację multimedialną. Miały także okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania. Na koniec każda dziewczyna otrzymała upominek.

linia-ruchomy-obrazek-0447