SP28 Zabrze

„Kobiety na 5”

linia-ruchomy-obrazek-0447

Rada Rodziców wspólnie z Radą Pedagogiczną naszej szkoły 7.04.2017 zaprosiła panie na imprezę otwartą pod hasłem „Kobiety na 5”. W szkolnej jadalni dla zaproszonych gości, mamy naszych uczniów przygotowały pyszne ciasta, kawę i herbatę. W spotkaniu wzięła udział p. Urszula Koszutska, radna Sejmiku Śląskiego i dyrektor PPP w Zabrzu. Mówiła o kobietach, ich roli w życiu rodziny i społeczeństwa. Udzielała rad, jak dbać o siebie, jak postępować, aby czuć się szczęśliwą w tej roli, w miejscu, gdzie żyjemy.
Chętne osoby mogły skorzystać z bezpłatnego masażu wykonanego przez p. Barbarę Strojny.

                                                                                                                   (Joanna Graeser)

linia-ruchomy-obrazek-0447