Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Wycieczka do filharmonii – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Wycieczka do filharmonii

linia-ruchomy-obrazek-0447

5 kwietnia uczniowie klas drugich pod opieką p. Ewy Rogackiej, Jadwigi Szewczuk, Joanny Graeser i Agnieszki Gabzdyl wybrali się na wycieczkę do Filharmonii, aby wysłuchać wiosennego koncertu. Orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej przeniosła dzieci w świat muzyki wypełnionej różnorodnymi dźwiękami. Było to ciekawe i dla niektórych uczniów zupełnie nowe przeżycie. Kolejną atrakcją wycieczki było wyjście na lody, które dało wychowankom wiele radości. To był naprawdę udany wyjazd. (Agnieszka Gabzdyl)

linia-ruchomy-obrazek-0447