Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Klasy pierwsze na warsztatach w Castoramie – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Klasy pierwsze na warsztatach w Castoramie

linia-ruchomy-obrazek-0447

We wtorek 11 kwietnia 2017 dzieci z klasy 1 a były na warsztatach MAJSTERKOWO w Castoramie w Tarnowskich Górach. Najpierw dzieci dostały ceramiczne doniczki i farby aby ozdobić swoje donice przepięknymi malunkami.Następnie pracownicy marketu pokazali dzieciom w jaki sposób należy opiekować się roślinami. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane im pytania. Później sypały ziemię do donic i wkładały stokrotkę do środka. Mogły też posiać rzeżuchę i gorczycę. Każde dziecko dostało w prezencie dyplom, karty do gry, książeczkę.Tak obdarowani wieloma prezentami wróciliśmy do szkoły w doskonałych humorach.Pracownikom Castoramy w Tarnowskich Górach serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i ciekawe zajęcia.                (Wych. Izabela Dąbkowska i kl.1 a)

linia-ruchomy-obrazek-0447