Sukces uczniów klasy 1 a

4 kwietnia 2017 na terenie SP 24, trzech uczniów z klasy 1 a wzięło udział w konkursie plastyczno- literackim organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 24 im. Norberta Kroczka. Dzieci obok wierszyka o zwierzątku, musiały wykonać pracę plastyczną swojego pupila.
    Łukasz Duda wykonał rybkę, Natalia Kulesza– kotka,
a Mateusz Janiak– pieska.
     Jakaż była radość w naszej klasie kiedy okazało się, że cała trójka uczniów została     nagrodzona dyplomami i nagrodami.
Łukasz Duda zajął I miejsce w XV Miejskim Konkursie Plastyczno- Literackim ,,Kochajmy Zwierzęta”.
Mateusz Janiak zajął II miejsce w XV Miejskim Konkursie Plastyczno- Literackim ,,Kochajmy Zwierzęta”.
Natalia Kulesza zdobyła wyróżnienie  w XV Miejskim Konkursie Plastyczno- Literackim ,,Kochajmy Zwierzęta”.

Dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                       (wych. Izabela Dąbkowska)