Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Urodziny Jana Pawła II – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Urodziny Jana Pawła II

linia-ruchomy-obrazek-0447

18 maja w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji urodzin naszego rodaka-papieża św. Jana Pawła II. Uczniowie przedstawili krótki życiorys świętego, oglądaliśmy filmy przedstawiające Jego pobyt w naszej ojczyźnie. Wysłuchaliśmy piosenek wykonywanych przez różnych artystów np. braci Golców – śpiewanych właśnie dla Niego. Po akademii wszyscy wyszliśmy na boisko szkolne, aby wraz z pozdrowieniami urodzinowymi wysłać Papieżowi w kierunku Nieba – balony. (Anna Żerdzińska – Pszczółka)

linia-ruchomy-obrazek-0447