Dzień: 2017-05-22

„Kicaj zdrowo”- promocja zdrowej żywności

Podsumowaniem zdrowego dnia w naszej szkole był wyjazd delegacji uczniów klasy II d do MOK w Zabrzu na konferencję metodyczną, gdzie z rąk wiceprezydenta miasta, pana Jana Pawlucha dzieci wraz z koordynatorem odebrały certyfikat dla szkoły. Następnie Radek z Dominiką zaprezentowali krótką prezentację dotyczącą działań szkoły w zakresie profilaktyki zdrowia. Na koniec, szczególnie wyczekiwany przez wszystkich moment, czyli degustacja wszelkich smakołyków przyniesionych przez 29 zabrzańskich szkół.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji tej wspaniałej akcji;   (Agnieszka Gabzdyl)