Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Akcja CZYTAMY RAZEM – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Akcja CZYTAMY RAZEM

linia-ruchomy-obrazek-0447

Majowa akcja wspólnego czytania przebiegała w wyjątkowy sposób. Była bowiem naszą  odpowiedzią na ogólnopolską akcję  masowego czytania pod hasłem Jak nie czytam, jak czytam!, której ideą jest manifestacyjne czytanie w jednym miejscu i w jednym czasie jak największej grupy osób.

Dlatego też 30 maja o godzinie 9 wszyscy uczniowie szkoły zgromadzili się na szkolnym podwórku wraz ze swoimi ulubionymi książkami, by utworzyć  napis CZYTAM oraz zademonstrować w ten sposób swój stosunek do książek. Była to zabawa, ale w słusznej sprawie, przekonująca, że czytaniem można się chwalić oraz że staje się znów popularną formą spędzania czasu.

linia-ruchomy-obrazek-0447