Dzień: 2017-06-01

Obchody Dnia Dziecka

Pierwszego czerwca uczniów naszej szkoły osobiście przywitała Pani Dyrektor! Złożyła dzieciom życzenia i oznajmiła, że na każdym piętrze czeka na nich prezent. Jeszcze nigdy z taką radością nie szli przez korytarz do klas! I… rzeczywiście na każdym piętrze stały pięknie zapakowane „Piłkarzyki”. Pani Dyrektor osobiście rzuciła na boisko piłeczkę do rozegrania pierwszego meczu. Dzieci były zachwycone i serdecznie podziękowały Pani Dyrektor i całemu Komitetowi Rodzicielskiemu za tak wspaniały prezent!!!

Następnie odbył się na sali gimnastycznej PRZEGLĄD TALENTÓW połączony z przypomnieniem PRAW DZIECKA.

Cała uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem!                                           (Jolanta Brzozoń)