Dzień: 2017-06-07

Wyniki Ligi Recytatorskiej

Podsumowanie Ligi Recytatorów 2016/2017

6  czerwca  2017 roku o godz. 13.00 w Teatrze Nowym w Zabrzu odbył się uroczysty koncert Sztuki Słowa pt. Bo tak się trudno rozstać  w wykonaniu dawnych i obecnych laureatów Ligi Recytatorskiej.

Na uroczystość tę zostali zaproszeni uczniowie zabrzańskich szkół podstawowych   i gimnazjów wraz ze swoimi opiekunami oraz laureaci z lat wcześniejszych.Po koncercie nastąpiło podsumowanie XXV Jubileuszowej Ligi Recytatorskiej oraz X Małej Ligi Recytatorskiej, którą to zainaugurowała  i od dziesięciu lat prowadzi p. Bożena Olichwer – dyrektor naszej szkoły.  Zarówno w małej, jak
i dużej LR w klasyfikacji indywidualnej i klasyfikacji szkół zajęliśmy I miejsce. Wśród nagrodzonych laureatów SP nr 28 znaleźli się: Daria Pudło, Mirosław Krakowczyk, Julia Jarasz, Oliwia Milewska, Kalina Kachniej, Witold Lembryk, Mariusz Krakowczyk, Wiktoria Nocuń, Natalia Brożek, Wiktoria Brożek, Julia Hiero, Kacper Brzoska, Wiktoria Furgał, Nikodem Szałajko i Natalia Poliwko.

Wszyscy wymienieni wyżej laureaci otrzymali dyplomy
i nagrody książkowe. Gratulujemy !!!

(Iwona Boborowska)