Dzień: 2017-06-24

Zakończenie roku szkolnego w kl. IV-VI

O godz.10.00 na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 zebrali się uczniowie klas IV-VI. Część oficjalną poprzedziły występy grupy tanecznej oraz inscenizacja  Legendy rokitnickiej, którą przedstawili uczniowie kl. VIb według własnego scenariusza. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, nastąpiło uroczyste wręczanie świadectw z wyróżnieniem
i nagród książkowych. Pani Dyrektor podziękowała też imiennie rodzicom uczniów, którzy szczególnie zaangażowali się w rozwój szkoły. Na koniec, po życzeniach bezpiecznych
i słonecznych wakacji, Pani Dyrektor dzwonkiem oznajmiła koniec roku szkolnego i początek wakacji!!!

Miłym akcentem było wyróżnienie na forum dwojga uczniów: Marty Węglarz i Mirosława Krakowczyka. Gratulujemy im sukcesu!!!

Zakończenie roku szkolnego w kl. I-III

23.06 o godz. 9.00 na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas I-III, aby  pożegnać rok szkolny 2016/2017. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor wszystkich obecnych, nastąpiła część artystyczna. Z kl.II d wystąpił zespół taneczny „Denisiaki”  natomiast uczennice kl. III b, uświetniły zakończenie pięknym śpiewem.  Wszyscy byli pod wrażeniem występów. Następnie Pani Dyrektor osobiście wręczyła Dyplomy Wzorowych Uczniów. Wszystkim gratulujemy sukcesów! Na koniec ostatni raz zabrzmiał dzwonek, który oznajmił początek wakacji!