Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 4 września 2017 – SP28 Zabrze

Dzień: 2017-09-04

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Równo o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej zebrali się odświętnie ubrani uczniowie klas II – VII. Niektórym towarzyszyli rodzice lub dziadkowie. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała  pani Dyrektor Bożena Olichwer. Przywitała serdecznie uczniów, nauczycieli i rodziców. Przedstawiła nowych nauczycieli oraz przydzieliła poszczególnym klasom wychowawców. Po części oficjalnej dzieci z klasy IV b i III d przedstawiły krótki program artystyczny. Po pierwszym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych.

O godzinie 10.00 miejsca na ławeczkach w sali gimnastycznej  zajęli uczniowie klas pierwszych trzymając w ręku ogromne „tyty”! Za nimi ustawili się przejęci rodzice. Po przywitaniu przez panią Dyrektor, wychowawczynie klas I odczytały nazwiska swoich uczniów. Następnie nastąpiła sesja zdjęciowa, po której  klasy przeszły  do swoich sal.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy wiele sukcesów!!   (Grono Pedagogiczne)