SP28 Zabrze

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

linia-ruchomy-obrazek-0447

Równo o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej zebrali się odświętnie ubrani uczniowie klas II – VII. Niektórym towarzyszyli rodzice lub dziadkowie. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała  pani Dyrektor Bożena Olichwer. Przywitała serdecznie uczniów, nauczycieli i rodziców. Przedstawiła nowych nauczycieli oraz przydzieliła poszczególnym klasom wychowawców. Po części oficjalnej dzieci z klasy IV b i III d przedstawiły krótki program artystyczny. Po pierwszym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych.

O godzinie 10.00 miejsca na ławeczkach w sali gimnastycznej  zajęli uczniowie klas pierwszych trzymając w ręku ogromne „tyty”! Za nimi ustawili się przejęci rodzice. Po przywitaniu przez panią Dyrektor, wychowawczynie klas I odczytały nazwiska swoich uczniów. Następnie nastąpiła sesja zdjęciowa, po której  klasy przeszły  do swoich sal.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy wiele sukcesów!!   (Grono Pedagogiczne)

linia-ruchomy-obrazek-0447