Dzień: 2017-10-10

Klasy II w Teatrze Nowym

W piątek 6 października 2017 roku klasy drugie pojechały na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Dzieci odświętnie ubrane były w Teatrze Nowym w Zabrzu na spektaklu pt.” O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Wszyscy byli zachwyceni przedstawieniem, a czas szybko minął i szkoda było wracać do domu.

SKARBNIKOWE GODY 2017

W bieżącym roku przypadła 95-ta rocznica nabycia praw miejskich przez  Zabrze. Z tej okazji,  nasza szkoła wzięła udział w kolorowym korowodzie. W tym roku  dominowała tematyka sportowa. Nasze uczennice z kolorowymi pomponami zaprezentowały układ taneczny, a pozostali uczniowie wymachiwali wstążkami i balonikami. Wszyscy dotarli do Parku Dubiela, gdzie wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyli w dalszych obchodach.

Uczniowie do tego wydarzenia przygotowywali się już od września. Na zajęciach regionalnych wykonali kartki urodzinowe dla Zabrza.

Zespół „Densiaki” z klasy 3 d miał okazję wystąpić na scenie prezentując układ taneczny „AHOJ PRZYGODO”. Młodzi tancerze mimo niesprzyjającej pogody wspaniale się zaprezentowali wcielając się w rolę groźnych piratów. Zapraszamy do obejrzenia występu uczniów.

Występ „Denisiaków”