Dzień: 2018-01-12

Szkolny FINAŁ WOŚP

linia-ruchomy-obrazek-0447W jedności siła – więc znów udało nam się dokonać niemożliwego i pobić nasz zeszłoroczny wynik.

11 stycznia w czasie szkolnego Finaliku WOŚP zebraliśmy rekordowe 6366,10 zł!!!

Dziękujemy za wspólne granie i jego wręcz niewiarygodny efekt!!!

linia-ruchomy-obrazek-044712 stycznia miał miejsce w naszej szkole finalik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018 roku. Rano wszystkie klasy, łącznie
z oddziałami przedszkolnymi, spotkały się na sali gimnastycznej gdzie zaprezentowały swoje tegoroczne plakaty. Plakaty,  jak i nasz ubiór tego dnia,  były utrzymane w kolorystyce żółto – czerwonej. Pani Izabela Guzy przypomniała dzieciom  historię obchodów WOŚP w naszej szkole oraz wyjaśniła na jaki cel będą zbierane pieniądze w tym roku.

Protokół

Rozliczenie ze sztabu

Po południu odbył się kiermasz , na którym było takie bogactwo i różnorodność towaru, że trudno to wyrazić słowami. Najlepiej oddadzą tę atmosferę dołączone zdjęcia oraz wysokość zebranej przez naszą społeczność kwoty:
5.708 zł. Tradycyjnie już jest więcej niż
w zeszłym roku.