SP28 Zabrze

Sukces sióstr Brożek

linia-ruchomy-obrazek-0447

Sukces uczennic z klasy IV b Natalii i Wiktorii Brożek, które w Regionalnym XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek pt. „Śpiewajcie Panu z weselem” pod  honorowym  patronatem  księdza biskupa Gerarda Kusza i Pani Prezydent Małgorzaty Mańki – Szulik zdobyły I miejsce. Przesłuchania odbyły się 12 grudnia i wzięło w nich kilkaset uczestników, tym bardziej cieszymy się z ich sukcesu. Uczennice 12 stycznia  2018 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rokitnicy     odebrały nagrodę i zaśpiewały pastorałkę pt. ,,Uciekali” z musicalu Metro Uczennice zdobyły również I miejsce w XV Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wielowsi. Dziewczynki wykonały jedną polską kolędę i jedną obcojęzyczną kolędę „Kling Glockchen Klingelingeling”

Ponadto Natalia i Wiktoria wzięły udział we wspólnym  kolędowaniu 14.01.2018  w naszym kościele  dla społeczności lokalnej. Zaśpiewały trzy kolędy, a mianowicie  „Jezus malusieńki’’, „Gore gwiazda Jezusowi’’ i wspomnianą pastorałkę  „Uciekali’’

Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  (Anna Derela)