Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Klasy II w Muzeum Straży Pożarnej – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Klasy II w Muzeum Straży Pożarnej

 

linia-ruchomy-obrazek-0447

W piątek 9 marca 2018 dzieci z klasy II a i II b były na wycieczce w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Na początku uczestniczyły w zajęciach na temat „Jak zostać strażakiem i jak bezpiecznie poruszać się na drodze? Osobiste ubranie strażaka”. Dzieci mogły przymierzać ubrania strażaka i cały potrzebny mu w akcji sprzęt. Następnie z panią przewodnik poznawały różne pojazdy straży pożarnej od najstarszych i najprostszych aż po dzisiejsze. Oglądały gabloty z manekinami w strojach strażaków z różnych stron świata. Były małe modele aut strażackich, odznaczenia, narzędzia, hełmy oraz zdjęcia i wiele różnych ciekawostek. Wycieczka była bardzo ciekawa i pouczająca.                        (Izabela Dąbkowska)