Sukces plastyczny i literacki

Sukces  plastyczny i literacki  naszych uczennic w „XII  Miejskim Konkursie Plastyczno – Literackim – „Janosch i bohaterowie jego bajek”

Już po raz dziewiąty w naszym mieście obchodzone są kolejne urodziny znakomitego obywatela naszego miasta Horsta Eckerta szerzej znanego jako Janosch. Z tej też okazji odbył się  „XII  Miejski Konkurs Plastyczno – Literacki – „Janosch i bohaterowie jego bajek” adresowany do uczniów klas III i IV, w którym wzięli udział nasi uczniowie. Tematem prac literackich bądź plastycznych było „Miś i Tygrysek w Afryce”. Finał konkursu i rozdanie nagród odbyło się 5 marca w Teatrze Nowym w Zabrzu:
– Martyna Kozioł z klasy III b wykonała pracę plastyczną, za którą otrzymała II miejsce w konkursie.
– Amelia Idzikowska z klasy IV c napisała bajkę za którą otrzymała wyróżnienie.
Dziewczynki otrzymały dyplomy i ciekawe nagrody. Serdecznie gratulujemy sukcesów. (Jadwiga Szewczuk)