Dzień: 2018-04-15

2a ilustruje „Nie płacz Koziołku”

W kwietniu 2018 roku dzieci z klasy II a przerabiały lekturę S. Michałkowa „Nie płacz, Koziołku”. Wszystkim podobała się przygoda Koziołka, a szczególnie  pomoc jaką okazały mu leśne zwierzęta. Na koniec omawiania książki dzieci malowały przygody Koziołka farbami na folii spożywczej.                     (Izabela Dąbkowska)

Klasy I na wycieczce w kinie

11 kwietnia 2018r. klasy pierwsze pojechały na wycieczkę do Multikina. Obejrzały tam  film pt.: „Fernando”, który został bardzo wysoko oceniony przez recenzentów i nasze dzieci. Jest to bardzo zabawna i urocza opowieść o byczku, który zamiast walczyć, wolał wąchać kwiatki na łące. Film ma głębszy przekaz do młodego widza. Uczy m.in. przyjaźni, współdziałania, dobra, odrzuca agresję. Polecamy serdecznie milusińskim.  (Małgorzata Kuśmierczak)