SP28 Zabrze

Sukces Mai Groborz w konkursie ekologicznym o wodzie„Eco Ja, Eco Ty”

linia-ruchomy-obrazek-0447

25 kwietnia 2018 r. odbył się w SP nr 20 w Zabrzu finał konkursu ekologicznego ” Eco  Ja, Eco Ty” pod hasłem „Kropla drąży skałę”. Do finału zakwalifikowało 5 uczniów naszej szkoły: Wiktoria Kosz, Mirosław Krakowczyk i Kerem Ozdogan z klasy VI b  oraz  Maja Groborz i Ola Maciejewska z klasy VII b. Rywalizowali z przedstawicielami gospodarzy
i reprezentantów SP nr 14. Zadania finałowe uczniowie rozwiązywali na monitorze interaktywnym. Jesteśmy szczególnie dumni z sukcesu  Mai  Groborz. Zajęła I miejsce. W nagrodę otrzymała  tablet i power bank  oraz  voucher dla całej swojej  klasy na zwiedzanie Oczyszczalni Ścieków
w Zabrzu. Nagrodę ufundowało ZPWiK , a wręczył dyrektor Zdzisław Trzepizur. Pozostali uczestnicy konkursu także otrzymali pamiątkowe upominki.                                                                                   (Opiekun konkursu: mgr Renata Urban)