Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Obchody 3 Maja – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Obchody 3 Maja

linia-ruchomy-obrazek-0447

3 Maja przedstawicielki naszej szkoły w osobach:Kalina Kachniej, Wiktoria Karnus i Magdalena Kluk, brały udział w obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Najpierw, w kościele św. Anny, odbyła się uroczysta msza święta. Po mszy  delegacje złożyły kwiaty pod krzyżem z tablicą „Pamięci tych, co grobów nie mają”. (Jolanta Brzozoń)