SP28 Zabrze

Święto Rodziny w kl.Ib

linia-ruchomy-obrazek-0447

29 maja 2018 r. odbyło się w naszej szkole Klasowe Święto Rodziny I b. Przygotowaliśmy program artystyczny z inscenizacją o Małgorzatce, kózce, gąsce i zajączku oraz zrobiliśmy samodzielnie prezenty dla naszych kochanych rodziców.  Były to biedronki na listku wykonane techniką origami. Ala Ostrowska uświetniła nasz występ grą na keyboardzie. W jej wykonaniu usłyszeliśmy piosenkę „Sto lat”. Po części artystycznej wspólnie usiedliśmy do stołu na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, oklaski i wspaniały poczęstunek. Ciasta upieczone przez panią Janiszewską i panią Faron były przepyszne, a czas poświęcony dzieciom- bezcenny. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.                         (Małgorzata Kuśmierczak)