Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Sukces uczennic klasy I a – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Sukces uczennic klasy I a

linia-ruchomy-obrazek-0447

Dnia 12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 22 w Zabrzu, która  była organizatorem konkursu pt. ,,Mój ulubiony  bohater literacki” Julia Pudło  laureatka II miejsca i Natalia Chrószcz laureatka III miejsca odebrały dyplomy i nagrody. Pierwszoklasistki wykonały kukiełki swoich ulubionych bohaterów tj. Czerwonego Kapturka i Śpiącej Królewny. Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów                                                                                    (Anna Derela)