Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Bezpieczeństwo – apel porząkowy – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Bezpieczeństwo – apel porząkowy

linia-ruchomy-obrazek-0447

14.06 odbył się apel porządkowy poświęcony w całości tematyce bezpieczeństwa. Bezpieczeństwa w szkole, poza szkołą,  na boisku, na placu zabaw, w czasie letniego wypoczynku nad wodą czy w górach. Szczególnie zwrócono uwagę na ograniczone zaufanie w  zawieraniu przypadkowych znajomości, kupowaniu i spożywaniu substancji niewiadomego pochodzenia. Także zachęcano uczniów do przemyślnego korzystania z Internetu i telefonów komórkowych. Telefony mogą się przydać gdy będziemy musieli zadzwonić po pomoc:

112 – numer alarmowy,

985 – Ratownictwo Morskie i Górskie,

986 – Straż Miejska,

998 – Straż Pożarna,

999 – Pogotowie Ratunkowe.