Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017-2018 – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017-2018

linia-ruchomy-obrazek-0447

22 czerwca uczniowie naszej szkoły uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Pani dyrektor Bożena Olichwer złożyła gratulacje wszystkim uczniom, którzy zostali promowani do następnej klasy. Szczególnie podziękowania skierowała do tych, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem i osobiście przekazała im świadectwa oraz nagrody książkowe. Za cały rok pracy podziękowała też nauczycielom, całemu personelowi administracyjnemu i gospodarczemu oraz rodzicom naszych uczniów. Na koniec jeszcze raz życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.                                                                                                   (Jolanta Brzozoń)