Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Jesienny TURNIEJ SPORTOWY – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Jesienny TURNIEJ SPORTOWY

linia-ruchomy-obrazek-0447

We wtorek 23 października 2018 r. w naszej szkole odbył się JESIENNY TURNIEJ SPORTOWY zorganizowany przez Radę Dzielnicy ROKITNICA. W tym dniu odbyły się rozgrywki siatkówki dla uczniów klas VII i VIII. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Radzie Dzielnicy Rokitnica dziękujemy za zorganizowanie rozgrywek i  przekazanie słodkości, medali
i pucharów.

(Izabela Dąbkowska)

linia-ruchomy-obrazek-0447