SP28 Zabrze

Klasa 3 a w Castoramie

linia-ruchomy-obrazek-0447

We wtorek 4 grudnia 2018 roku dzieci z klasy
III a pojechały na wycieczkę do Castoramy
w Tarnowskich Górach. Wzięły udział
w wyjątkowo ciekawych warsztatach. Po krótkiej prelekcji i poznaniu nowej techniki zwanej STRING ART oraz pogadance na temat bezpieczeństwa podczas warsztatów dzieci malowały drewniane elementy. Następnie przy pomocy szablonu, gwoździ, młotka
i kolorowych nitek ozdabiały boczne części  drewnianych deseczek. Na koniec składały wszystko w całość. Niektóre dzieci głównie dziewczynki otrzymały kołyski dla swoich lalek, chłopcy natomiast zrobili pojemniki na pierniczki lub orzechy. Każde dziecko zabrało do domu swoją pracę ponadto obdarowane zostało wspaniałymi upominkami od pań pracujących w Castoramie. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni. Dzieci wraz ze swoją panią serdecznie dziękują za wspaniałe warsztaty
w Castoramie.

(I. Dąbkowska)

linia-ruchomy-obrazek-0447