Dzień: 2018-12-12

Dzień Języków Obcych

10.12.2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych, który miał na celu promowanie i popularyzowanie języków obcych, motywowanie uczniów do doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz rozwijanie zainteresowań historią i kulturą krajów obcojęzycznych. Uczniowie w tygodniu poprzedzającym Dzień Języków Obcych brali udział w licznych konkursach językowych. Część konkursów łączyła ze sobą wiedzę językową z umiejętnościami plastycznymi.
W dniu święta uczniowie również mogli się sprawdzić w licznych konkursach: MEMORY, Quiz wiedzy o Wielkiej Brytanii oraz Niemczech, Jaka to piosenka? oraz
w happeningu „Hi. How are you? / Wie geht’s?“. Zakończeniem dnia był apel na którym rozdane zostały dyplomy oraz słodkie upominki.

Wszystkim uczestnikom Dnia Języków Obcych bardzo dziękujemy za udział w konkursach oraz zabawę w miłej atmosferze.

(D. Zakrzowska)