Koncert świąteczny

Dnia 19 grudnia 2018, klika minut po godzinie 17.00, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się na sali gimnastycznej „Koncert Świąteczny – Merry Christmans”. W uroczystości uczestniczyli: uczniowie i ich rodzice, dyrekcja oraz nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. W koncercie wystąpili uczniowie klas V-VIII. Prowadzenie koncertu przypadło uczniom klasy VIII a – Natalii Strojny, Aleksandrze Adamowicz oraz Patrykowi Kubizkiemu, którzy stanęli na wysokości zadania i w profesjonalny sposób przenieśli widownię w świąteczny klimat. Artyści zaprezentowali świąteczne piosenki w języku angielskim oraz polskim:
1. Maja Groborz, uczennica klasy VIII b, wystąpiła w utworze „Rockin’ Around Christmas Tree”
2. Uczennice klasy VIc – Wiktoria Suszko, Dominika Winkler i Daria Nowakowska oraz V b – Wiktoria Furgał zaprezentowały utwór „Kto wie czy za rogiem”
3. Wiktoria Rogóż oraz Małgorzata Leszek, uczennice z klasy VI b, wykonały utwór „Let it Snow”
4. Kacper Burda, uczeń klasy VI b wystąpił w utworze „Santa Claus is Coming to Town”
5. Uczennice klasy VIII a, Marzena Przystaśi Martyna Ziółkowska, zaśpiewały utwór „Jest taki dzień”
6. W utworze „Frosty the Snowman” wystąpili uczniowie klasy VI c – Dominika Biegajczyk i Tymon Toporek oraz uczennica klasy V b – Jasmina Markiewicz
7. Kamila Paluch oraz Alicja Kurcaba, uczennice klasy VIII a, wykonały utwór „Merry Christmas Everyone”
Uczestnicy uroczystości miło spędzili czas. Podczas koncertu panowała przyjemna i rodzinna atmosfera. Pięknie przystrojona sala i kolorowe stroje stworzyły świąteczny nastrój. Widownia nagrodziła gromkimi brawami występy uczniów. Koncert zakończyły świąteczne życzenia dla wszystkich przybyłych na koncert, które złożyła Pani Bożena Olichwer – dyrektor szkoły.