SP28 Zabrze

Dzień otwarty

linia-ruchomy-obrazek-0447

W poniedziałek 4 marca 2019 w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY dla dzieci przedszkolnych i przyszłorocznych pierwszoklasistów. Pani dyrektor mgr Bożena Olichwer przywitała przybyłych gości i przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły. Następnie odbył się program artystyczny: inscenizacja, tańce i teatrzyk w języku niemieckim. Po tym artystycznym wydarzeniu dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych. Później nasi goście udali się na zwiedzanie szkoły, w których były zabawy taneczne z użyciem tablicy multimedialnej, zajęcia plastyczno- techniczne, doświadczenia i eksperymenty oraz nauka języka niemieckiego i angielskiego.  Po tych ciekawych zajęciach do dyspozycji dzieci i rodziców była szkolna świetlica. Na jadalni rodzice mogli porozmawiać z panią psycholog, logopedą i pedagog oraz innymi nauczycielami.  Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek, a każde dziecko obdarowane zostało balonikiem i zakładką do książki.   Dzień Otwarty był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły dzieci przedszkolne i siedmioletnie do I klasy.   (I. Dąbkowska)

linia-ruchomy-obrazek-0447