Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Łatwiej z niemieckim! – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Łatwiej z niemieckim!

linia-ruchomy-obrazek-044712 marca 2019 r. zostały zorganizowane warsztaty językowe dla uczniów klasy 1 a oraz 2 a. Warsztaty poprowadziła pani Iwona Breguła – Hanysek w ramach projektu „Bilingua – Łatwiej z niemieckim!” Dzieci miały możliwość poznania nowego słownictwa w innowacyjny oraz kreatywny sposób. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w grach
i zabawach zorganizowanych tego dnia, wykazując się zdobytą już wiedzą, jak i sprytem oraz szybkością.

(Dorota Zakrzowska)

 

linia-ruchomy-obrazek-0447