SP28 Zabrze

ZSZ nr 17 przedstawia swoją ofertę klasom VIII

linia-ruchomy-obrazek-0447

27.03.2019 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli ZSZ nr 17 w Zabrzu. Przedstawili oni swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Obecne nauczycielki pokazały prezentację multimedialną
i przybliżyły zawody w jakich przyszli uczniowie mogą się kształcić. Druga część spotkania miała formę warsztatową. Obecne uczennice szkoły pokazały jak z ręczników uformować różne postaci zwierząt. Przyszły barman zaprezentował sposób wykonania i nalewania drinków (oczywiście bezalkoholowych). Najciekawsze jednak było to, że nasi ósmoklasiści mogli sami uformować łabędzia
z ręczników i zrobić drinki. Trzeba przyznać, że wyszło im to znakomicie! Może ktoś wybierze zawód recepcjonisty w hotelu, barmana czy kelnerki…??? 

(J. Brzozoń)

linia-ruchomy-obrazek-0447