Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Klasy II w Straży Pożarnej – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Klasy II w Straży Pożarnej

linia-ruchomy-obrazek-0447

31 maja 2019 r. klasy drugie pojechały do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu. Tam mieliśmy sposobność obejrzenia przeróżnych wozów strażackich, siłowni, szatni i innych pomieszczeń znajdujących się w zabytkowym budynku straży. Poznaliśmy dawny i nowoczesny sprzęt, jakim posługują się strażacy oraz wiele szczegółów dotyczących ich pracy. Nasz przewodnik z wielką pasją opowiadał o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. W ramach podziękowania wręczyliśmy mu plakat, który zrobiliśmy wspólnymi siłami oraz statuetkę strażaka.
Wycieczka baaaaaaaaaardzo nam się podobała.

(M. Kuśmierczak)

linia-ruchomy-obrazek-0447