Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 3 czerwca 2019 – SP28 Zabrze

Dzień: 2019-06-03

„Zielone lekcje” klas trzecich

Program pobytu w OW Sorrento w Marianówce z BP Pinokio.

Uczniowie klas trzecich w terminie 20-24 maja 2019 roku uczestniczyli w 5-dniowej wycieczce. Pierwszego dnia zwiedzili Kopalnię Złota w Złotym Stoku. Byli tez na pieszej wycieczce po okolicy i zdobyli Górę Igliczną.  Następnego dnia zwiedzili Polanicę oraz Wodospad Wilczki. Wieczorem odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.  Trzeciego dnia była całodniowa wycieczka w góry- Błędne Skały oraz zwiedzanie szopki w Wambierzycach i spacer po Kudowie Zdrój. Kolejnego dnia dzieci zwiedziły twierdzę w Kłodzku. Wieczorem odbyła się dyskoteka i wieczorny seans filmowy. W dniu powrotu do domu  zatrzymaliśmy się w  Bystrzycy Kłodzkiej.

Dzieci wróciły do domu szczęśliwe i bardzo zadowolone. (I. Dąbkowska)