SP28 Zabrze

„Zielone lekcje” klas trzecich

linia-ruchomy-obrazek-0447

Program pobytu w OW Sorrento w Marianówce z BP Pinokio.

            Uczniowie klas trzecich w terminie 20-24 maja 2019 roku uczestniczyli w 5-dniowej wycieczce. Pierwszego dnia zwiedzili Kopalnię Złota w Złotym Stoku. Byli tez na pieszej wycieczce po okolicy i zdobyli Górę Igliczną.  Następnego dnia zwiedzili Polanicę oraz Wodospad Wilczki. Wieczorem odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek.  Trzeciego dnia była całodniowa wycieczka w góry- Błędne Skały oraz zwiedzanie szopki w Wambierzycach i spacer po Kudowie Zdrój. Kolejnego dnia dzieci zwiedziły twierdzę w Kłodzku. Wieczorem odbyła się dyskoteka i wieczorny seans filmowy. W dniu powrotu do domu  zatrzymaliśmy się w  Bystrzycy Kłodzkiej.

            Dzieci wróciły do domu szczęśliwe i bardzo zadowolone. (I. Dąbkowska)

linia-ruchomy-obrazek-0447