Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 8 czerwca 2019 – SP28 Zabrze

Dzień: 2019-06-08

Kicaj Zdrowo 2019r.

Podsumowanie projektu ,, Kicaj zdrowo w tym roku pod hasłem ekologiczne kicanie.

Jak co roku programem profilaktyczno – edukacyjnym „Kicaj zdrowo” zostali objęci uczniowie, klas I-III, zabrzańskich szkół podstawowych. Honorowy patronat nad nim objęła Pani Prezydent Miasta Zabrze oraz  Dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach. Tegoroczna XI Miejska  Konferencja profilaktyczna ,,Ekologiczne kicanie” odbyła się 6 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury GUIDO na której obecni byli przedstawiciele władz miejskich , koordynatorzy programu oraz przedstawiciele uczniów z 32 zabrzańskich szkół.  Naszą placówkę reprezentowała  Anna Kostka i Małgorzata Staroń z kl. II a. Uczennice przedstawiły podjęte działania  profilaktyczne, ekologiczne i upcyclingowe , które były podejmowane  przez naszych uczniów. Pani metodyk Marzena Oterman przedstawiła dane statystyczne projektu , zaprezentowała filmiki i slajdy multimedialne , na których szkoły prezentowały swoje całoroczne działania. Miłym akcentem było smakowanie ekologicznych, zdrowych a zarazem bardzo smacznych potraw, które gościły na stoiskach  placówek .  Na zakończenie każda placówka otrzymała certyfikaty z rąk władz miasta Zabrze, w tym roku wręczał je pan wiceprezydent Krzysztof Lewandowski. (koordynator projektu Anna Derela)