SP28 Zabrze

KOMERS 2019!

linia-ruchomy-obrazek-0447

07.06 w naszej szkole odbył się KOMERS klas ósmych, zorganizowany przez rodziców. Dziewczyny w pięknych kreacjach a chłopcy w garniturach zgromadzili się o 17.00 na sali gimnastycznej. Wszystkich przywitała pani dyrektor Bożena Olichwer, przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Jasik i przewodniczący szkoły Patryk Kubitzki. Po oficjalnym rozpoczęciu zaczęła się  zabawa. Uczniowie bawili się wspólnie z nauczycielami przy nowoczesnych utworach, ale nie zabrakło też tradycyjnego „pociągu’ czy „kaczuszek”. Oprócz zabawy wszyscy mogli zjeść pyszne ciasta, upieczone własnoręcznie przez mamy lub uczennice, kolorowe przekąski przygotowane przez panią Marzenkę Leszek oraz olbrzymie pizze. Zabawa była naprawdę udana. Na koniec nie zabrakło także momentów wzruszeń i łez. Bardzo dziękujemy wszystkim RODZICOM za tak perfekcyjne  przygotowanie  KOMERSU. Na pewno będziemy go długo pamiętać
i wspominać!!! (Jolanta Brzozoń)

 

linia-ruchomy-obrazek-0447