Dzień: 2019-06-13

NIE TRAĆ GŁOWY NA WAKACJACH

12.06.2019r. uczniowie klas VII i VIII przy współpracy z pedagogiem szkolnym odwiedzali poszczególne zespoły klasowe w celu przeprowadzenia krótkich pogadanek profilaktycznych dotyczących bezpiecznego spędzania wakacji pod hasłem: „Nie trać głowy na wakacjach”.

Uczniowie poprzez krótkie rymowanki starali się uwrażliwić dzieci i młodzież uczęszczające do naszej szkoły na bezpieczne zachowania podczas zabawy, pobytu nad wodą, wyjść do lasu, chodzenia po szlakach górskich. Zwrócili też szczególną uwagę na konieczność unikania różnego rodzaju używek (papierosów, alkoholu, substancji psychoaktywnych).

Taka forma przekazu tych bardzo ważnych treści spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony całej społeczności uczniowskiej.