SP28 Zabrze

ŻEGNAJCIE…

linia-ruchomy-obrazek-0447Żegnajcie… to motto, które towarzyszyło tegorocznym ósmoklasistom. Od dawna  pierwszy raz kończyły szkołę podstawową ósme klasy.  Pani dyrektor podsumowała pobyt uczniów w naszej szkole. Wspomniała ich sukcesy, ale i małe wpadki. Najmilszy momentem było rozdanie świadectw z wyróżnieniem i listów gratulacyjnych dla ich rodziców. Zgodnie z tradycją naszej szkoły obdarowano dyplomem i prezentem ucznia” najlepszego z najlepszych”. W tym roku ten zaszczytny tytuł otrzymała uczennica klasy 8b – Maja Groborz, ze średnią ocen 5,79. Po części oficjalnej uczniowie przedstawili pożegnalny koncert życzeń, w którym podziękowali wszystkim pracownikom szkoły i rodzicom. Na zakończenie zaśpiewali wspólnie piosenkę pt. „Ostatni raz z moją klasą”. Wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w nowych szkołach:) Powodzenia!!! (J. Brzozoń)

 

linia-ruchomy-obrazek-0447