Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Skarbnikowe Gody – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Skarbnikowe Gody

linia-ruchomy-obrazek-0447

Kolejny raz ulicami naszego Zabrza przeszła barwna parada
z okazji 97 urodzin miasta pod hasłem ,,Superbohaterowie”.  W tej barwnej paradzie wzięli również udział nasi uczniowie, przebrani za swoich ulubionych bohaterów książkowych, filmowych. Wspólnie wraz z wychowawcami klas, rodzicami
i nauczycielami naszej szkoły wyruszyliśmy z Parku Dubiela na parking przy Centrum Handlowym Platan, gdzie rozpoczął się piknik rodzinny.

(H. Maśnica)

linia-ruchomy-obrazek-0447