SP28 Zabrze

Pasowanie na pierwszoklasistów.

 

linia-ruchomy-obrazek-0447

            W poniedziałek 21 października 2019r.
w naszej szkole odbyło się PASOWANIE NA UCZNIA. To bardzo ważna uroczystość dla uczniów klas pierwszych. Dzieci z klasy I a
i klasy I b zaprezentowały swoje umiejętności przed licznie przybyłą publicznością. Były piosenki z układem tanecznym, wiersze, zasady poruszania się na drodze, zagadki, a nawet wspólna recytacja w gwarze śląskiej.

         Wzniosłym momentem było złożenie uroczystego ślubowania i pasowanie ołówkiem, którego dokonała pani dyrektor Bożena Olichwer.

         Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Od tego dnia dzieci z klas pierwszych są oficjalnie włączone do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 28 im. Miłośników Rokitnicy. Najmłodszym życzymy powodzenia w szkole i wielu sukcesów.          (Izabela Dąbkowska)

linia-ruchomy-obrazek-0447