Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Wspólne odśpiewanie hymnu Polski – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Wspólne odśpiewanie hymnu Polski

linia-ruchomy-obrazek-0447

08.11. wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali się na sali gimnastycznej w celu wspólnego odśpiewania  Mazurka Dąbrowskiego. W ten sposób uczciliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci ubrane galowo z przypiętymi  kotylionami dumnie odśpiewały 4 zwrotki hymnu.

linia-ruchomy-obrazek-0447