Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości

linia-ruchomy-obrazek-0447

13 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Data 11 listopada jest symbolem miłości ojczyzny, walki o wolność, symbolem wiary i zwycięstwa. Oddając szacunek symbolom narodowym wszyscy uczniowie wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Następnie wysłuchali montażu słowno – muzycznego przygotowanego przez 
p. Dorotę Zabielną, p. Iwonę Boborowską i p. Agnieszkę Łukaszek w wykonaniu sióstr Natalii i Wiktorii Brożek, Justyny Broi, Julii Walczyk, Wiktorii Kosz oraz szkolnego chóru.
(I. Boborowska)

linia-ruchomy-obrazek-0447