SP28 Zabrze

„Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019”

linia-ruchomy-obrazek-0447

Uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pt. „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019”

            22 listopada, w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pt. „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019”, zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Zabrzu.

            W uroczystościach udział wzięli m.in.: zastępca prezydenta Miasta Zabrze – Krzysztof Lewandowski, Jan Szulik – przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zabrzu, radna Rady Miasta Zabrze Urszula Potyka oraz przedstawiciele Wydziału Oświaty zabrzańskiego magistratu, policji i straży miejskiej, a także dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie zabrzańskich szkół.

            Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla uczniów z zabrzańskich szkół, którzy wzięli udział w przygotowanych w ramach kampanii konkursach i których prace zostały szczególnie wyróżnione.

W gronie laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Błażej Węglarz.   Gratulacje;)   (Justyna Maciejewska)

 

linia-ruchomy-obrazek-0447