Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas III – SP28 Zabrze

Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas III

W dniach 2-12 XII 2019r. w naszej szkole odbył się cykl konkursów składający się na Ogólnopolski Konkurs „Stypendiada Wczesnoszkolna”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas trzecich. Każdy uczestnik mógł wziąć udział aż w siedmiu konkursach, jednak u nas takich osób nie było. Największą popularnością cieszyły się konkursy plastyczne: „Laurka dla mamy”, ” Krawat dla taty” oraz konkurs matematyczny „Plusik”. Nieco mniejsze zainteresowanie wykazali uczniowie konkursami plastycznymi:
” Pocztówka znad morza lub z gór” , „Okładka mojej ulubionej książki”, konkursem czytelniczym „Abecadło” oraz konkursem ortograficznym „Ortografek”. Łącznie mieliśmy 31 zgłoszeń. Wszyscy zgłoszeni uczniowie przystąpili do konkursów, by zawalczyć o nagrody podstawowe: dyplomy, książki i medale. Na wyniki trzeba jednak poczekać do marca 2020r. Mocno trzymamy za nich kciuki.
Szkolny koordynator konkursu- Małgorzata Kuśmierczak