SP28 Zabrze

Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas III

linia-ruchomy-obrazek-0447

W dniach 2-12 XII 2019r. w naszej szkole odbył się cykl konkursów składający się na Ogólnopolski Konkurs „Stypendiada Wczesnoszkolna”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas trzecich. Każdy uczestnik mógł wziąć udział aż w siedmiu konkursach, jednak u nas takich osób nie było. Największą popularnością cieszyły się konkursy plastyczne: „Laurka dla mamy”, ” Krawat dla taty” oraz konkurs matematyczny „Plusik”. Nieco mniejsze zainteresowanie wykazali uczniowie konkursami plastycznymi:
” Pocztówka znad morza lub z gór” , „Okładka mojej ulubionej książki”, konkursem czytelniczym „Abecadło” oraz konkursem ortograficznym „Ortografek”. Łącznie mieliśmy 31 zgłoszeń. Wszyscy zgłoszeni uczniowie przystąpili do konkursów, by zawalczyć o nagrody podstawowe: dyplomy, książki i medale. Na wyniki trzeba jednak poczekać do marca 2020r. Mocno trzymamy za nich kciuki.
Szkolny koordynator konkursu- Małgorzata Kuśmierczak

linia-ruchomy-obrazek-0447