Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Złożenie znicza pod tablicą pamiątkową. – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Złożenie znicza pod tablicą pamiątkową.

linia-ruchomy-obrazek-0447

W dniu 31.01.2020 uczniowie naszej szkoły złożyli znicz pod tablicą pamiątkową upamiętniającą wywóz mieszkańców Rokitnicy i okolic w głąb ZSRR. Wydarzenie to, mające miejsce w styczniu 1945r. zostało upamiętnione tablicą pamiątkową umieszczoną na budynku poczty przy ul. Jordana. (Dorota Zakrzowska)

 

linia-ruchomy-obrazek-0447