Klasy I i III na spektaklu pt.”Psiakość”.

4 lutego 2020r. w ramach projektu „Internetowy teatr TVP” uczniowie  klas pierwszych i trzecich naszej szkoły obejrzeli spektakl pt.: „Psiakość”. Jest to historia psa o imieniu Psiakość, który pozostawiony w lesie podczas grzybobrania, spotyka kilku leśnych mieszkańców.  Psiakość tęskni za Panem i postanawia wyruszyć w podróż powrotną do domu. W wędrówce towarzyszy mu Wilczka. Pomiędzy bohaterami rodzi się szczera przyjaźń. Podczas wspólnej wędrówki Psiakość i Wilczka spotykają m.in. sepleniącego Zaskrońca, stukniętego Lisa, kochliwą Ropuchę, Pudla dumnego jak paw, czy szczurzą mafię. To ciepła, zabawna, pełna uroku, wzruszająca opowieść o wartościach uniwersalnych: przyjaźni, miłości, bliskości, nadziei i zaufaniu. Jednym słowem prawdziwa uczta dla miłośników teatru..                                             (Małgorzata Kuśmierczak)