Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Kostka Rubika.. powraca – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Kostka Rubika.. powraca

 

linia-ruchomy-obrazek-0447

7 lutego 2020 roku odbył się szkolny konkurs układania kostki Rubika. Do konkursu przystąpiło pięciu uczniów z klasy 7a oraz 8b. Wielkie emocje oraz ogromna rywalizacja towarzyszyła zawodnikom w trakcie trwania całego konkursu. Zwycięzca konkursu uzyskał średni czas jednego ułożenia na poziomie 32,5s. Zwycięzcami zostali:
I miejsce: Jakub Galarda z klasy 7a
II miejsce: Wojciech Janke z klasy 7a
III miejsce – Aleksander Ożga z klasy 7a
Kostka Rubika to nie tylko naprawdę świetna zabawa, ale przede wszystkim doskonała gra logiczna, która w ogromnym stopniu może rozwijać umiejętność sprawnego myślenia oraz łączenia ze sobą pewnych faktów.

linia-ruchomy-obrazek-0447