SP28 Zabrze

Dzień otwarty.

 

linia-ruchomy-obrazek-0447

4 marca 2020r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszaków oraz przedszkolaków. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla nich moc atrakcji. Impreza rozpoczęła się spotkaniem na sali gimnastycznej, gdzie zaproszeni goście zostali powitani przez panią dyrektor Bożenę Olichwer. Następnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną o szkole oraz krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. W dalszej części były zabawy z chustą animacyjną Klanzy, tor przeszkód, j. niemiecki i j. angielski
w zabawie i piosence, zajęcia plastyczne. Gwoździem programu okazały się doświadczenia, obserwacje
i eksperymenty z udziałem gości. Następnie odbyła się wspólna degustacja wypieków szkolnej kuchni. Nie zabrakło też rozmów rodziców z kadrą pedagogiczną i zabaw dzieci
w świetlicy szkolnej. Na zakończenie przybyłym gościom wręczono pamiątkowe zakładki do książek oraz ulotki reklamowe naszej szkoły.             (M. Kuśmierczak)

linia-ruchomy-obrazek-0447